Stardew Valley 1.6 Güncellemesi Yakında Geliyor

Stardew Valley 1.6 Güncellemesi Yakında Geliyor
Stardew Valley hayranları, popüler oyunun yaratıcısı Eric "ConcernedApe" Barone'un yakında çıkacak olan 1.6 güncellemesi hakkında heyecanlı görünüyor.

Stardew Valley, 2016'da piyasaya sürülmesinden bu yana uzun bir yol kat etti. En son önemli güncelleme, oyunu 1.5 sürümüne getirerek, keşfedilecek yeni alanlar, savaşılacak yeni düşmanlar, çeşitli yaşam kalitesi iyileştirmeleri gibi birçok yeni içerik ekledi. Yaratıcı Eric "ConcernedApe" Barone, Stardew Valley 1.6'nın yolda olduğunu açıkladı ancak her zamanki gibi bir sonraki büyük güncellemenin neler içereceği konusunda ağzını sıkı tuttu. Geliştirici Haunted Chocolatier'in piyasaya sürülmesine hazırlanırken, hayranlar zaman geçtikçe son büyük Stardew Valley güncellemelerinden biri olabilecek şey için giderek daha fazla endişeleniyorlar.

stardew-valley-16-guncellemesi-yakinda-geliyor-1.jpg

Stardew Valley 1.6 güncellemesi çeşitli özelliklerle geliyor

Stardew Valley topluluğu, 1.5 güncellemesiyle eklenen içeriğin çokluğu karşısında şaşkına döndü. Bir sonraki güncellemenin bu kadar kapsamlı olmasını bekleyenler, ConcernedApe'in Stardew Valley 1.6'nın bu kadar yoğun içerik olmayacağını doğruladığını bilmelidir. ConcernedApe, Nisan 2023'te Stardew Valley 1.6 üzerinde çalışmak için yaklaşan Haunted Chocolatier üzerinde çalışmaya ara verirken, bunun oyunu "modlaması daha kolay ve daha güçlü" hale getireceğini söyledi. ConcernedApe bir süredir Stardew Valley 1.6 üzerinde çalışıyor. Güncellemenin önemini küçümsese de muhtemelen elinde birkaç numara vardır. Daha olası olasılıklardan bazıları aşağıda incelenmiştir.