Samsung Galaxy S25 ve Galaxy Z Fold 7 İsimlerini Tescil Etti

Samsung Galaxy S25 ve Galaxy Z Fold 7 İsimlerini Tescil Etti
Samsung, gelecekteki akıllı telefonları için adları olan Galaxy S25 ve Galaxy Z Fold 7'yi şimdiden tescil ettikten sonra gelecek yılın cihazlarını heyecanla bekleyenleri meraklandırdı.

Apple'ın yeni iPhone 15 serisi artık resmileşti ve Samsung'un Cupertin0 merkezli rakibinin yeni cihazlarına yanıtı gelecek yıl Galaxy S24 şeklinde geliyor. Ancak Samsung, GalaxyClub'daki arkadaşlarımızın keşfettiği gibi Koreli devin Galaxy S25 markasını zaten tescil ettirmiş olmasından da anlaşılacağı gibi, yalnızca yakın geleceği düşünmüyor. Samsung, ticari marka başvurularına ve yakında çıkacak akıllı telefonların adlarını tescil ettirmeye yabancı değil, ancak görünen o ki şirket tüm bunları geçmişte olduğundan çok daha hızlı yapmaya başladı. Galaxy S25, Samsung'un adını tescil ettirdiği tek 2025 akıllı telefonu değil; aynı zamanda bir sonraki Galaxy Z Fold'un üzerinden neredeyse bir yıl geçmesine rağmen Galaxy Z Fold 7 marka adını korumak için adımlar attı.

samsung-galaxy-s25-ve-galaxy-z-fold-7-isimlerini-tescil-etti-1.jpg

Samsung yeni telefonları için isim tescilinde bulundu

Ancak tüm bunlar, bize bu cihazlar hakkında, adlarının ne olacağı dışında hiçbir şey söylemeyen yasal belgelerden ibarettir. Dolayısıyla, Galaxy S25'i şimdiden sabırsızlıkla bekliyorsanız, cihazın teknik özellikler, özellikler ve gelecek yılın Galaxy S24'üne göre yükseltmeler açısından neler sunacağını öğrenmek için uzun bir süre beklemeniz gerekiyor.