Samsung Galaxy Ring Sağlık Kontrolleri Sunuyor

Samsung Galaxy Ring Sağlık Kontrolleri Sunuyor
Samsung, akıllı teknoloji dünyasına çığır açacak yeni bir ürünle geliyor. Galaxy Ring, 2024 yılında kullanıcılarla buluşuyor.

Samsung'un yaklaşmakta olan akıllı yüzüğü hakkındaki söylentiler bir süredir internette dolaşıyordu. Samsung'un akıllı yüzüğünün lansmanına hazırlandığı söyleniyordu. Ayrıca daha önceki raporlarımızda Galaxy Wearable uygulamasında Samsung akıllı yüzüğünün bazı kanıtlarına rastlanmıştı. Son gelen bilgilere göre akıllı yüzüğü çevreleyen en önemli iki detay ortaya çıktı. 9To5Google'dan gelen bir rapora göre Galaxy Wearable uygulamasının en son sürümü, Samsung'un akıllı yüzüğünün adı ve lansman tarihiyle ilgili ayrıntıları ortaya koyuyor. APK'nın yayından sökülmesinin ardından Samsung, akıllı yüzüğünü resmi olarak Galaxy Ring olarak adlandıracak ve önümüzdeki yıl (2024) piyasaya sürülüyor. Bundan önce Güney Koreli bir forum, Galaxy Ring'in neye benzeyebileceğine dair bize kabaca bir fikir veren bir tasarım fark etmişti.

samsung-galaxy-ring-saglik-kontrolleri-sunuyor-1.jpg

Samsung Galaxy Ring hakkında yeni bilgiler geliyor

Samsung, Galaxy Wearable uygulamasındaki akıllı yüzüğe atıfta bulunmak için Galaxy Ring adını kullanıyor ve bu, şirketin Mart 2023'te ticari markasını aldığı adla aynıdır. Raporda ayrıca Samsung'un, kullanıcının cihazına ayrı bir uygulama yükleyeceği de belirtiliyor. Galaxy Wearable uygulamasını içeren bir eklenti. Bu uygulama Galaxy Ring için daha fazla özellik ve ek kontroller getiriyor. Galaxy Ring'in sağlık takip cihazı olması bekleniyor. Bluetooth bağlantısıyla ve gerekli yazılımı yüklediğinizde mesajların nasıl görüneceğiyle ilgili bazı dizeler Galaxy Wearable uygulamasının en son sürümünde de bulundu. Elec ayrıca Güney Koreli devin Galaxy Ring'in geliştirilmesine başladığını da bildirdi.