OnePlus Pad Go Adlı Yeni Tablet Yaklaşıyor

OnePlus Pad Go Adlı Yeni Tablet Yaklaşıyor
OnePlus, heyecan verici bir tablet deneyimi sunmaya hazırlanıyor. OnePlus Pad Go'nun görünümü ve lansman tarihi hakkında yeni bilgiler geldi.

Birkaç haftadır OnePlus'ın OnePlus Pad Go üzerinde çalıştığı biliniyordu. OnePlus Hindistan geçen hafta Android tableti tanıtmaya başladı ve şimdi tablete ve lansman tarihine dair ipuçlarına iyice göz atıldı. OnePlus Hindistan, X üzerinde OnePlus Pad Go'nun arkasını ve önünü gösteren bir görsel yayınladı. Resimde, Go cihazının iki tonlu arka kısmı hariç, standart modele benzeyen bir tablet ekranı görülüyor. Aksi takdirde, sol kenarda güç düğmesi ve üstte ses tuşları bulunan yatay odaklı bir tabletiniz olur. Alt kısmı göremiyoruz ancak USB-C bağlantı noktasının ve hoparlör ızgaralarının burada bulunacağı anlaşılıyor.

oneplus-pad-go-adli-yeni-tablet-yaklasiyor-1.jpg

OnePlus Pad Go yakın zamanda geliyor

Lansman penceresine gelince, OnePlus ilk olarak X'te tabletin yakında geleceğini belirtmiş ve gazetecilere gönderdiği bir e-postayla 6 Ekim lansman tarihini teyit etmişti. Henüz resmi OnePlus Pad Go teknik özellikleri hakkında pek bir şey yok, ancak cihazın 2,4K ekrana ve 7:5 en boy oranına sahip olacağı doğrulandı. Ancak şirketin daha düşük bir fiyata ulaşmak için orta sınıf bir çip ve muhtemelen plastik bir tasarım gibi birkaç not düşürmesini bekleniyor. Bunu söylerken yeni modelin eski modelin 67W kablolu şarj hızını koruyacağını umuluyor. Fiyatlandırma konusunda da resmi bir açıklama yoktur. Değeri ne olursa olsun, orijinal OnePlus listesi Hindistan'da 457 dolar seviyesinde piyasaya sürüldü. Dolayısıyla, eğer bu yeni model gerçekten daha ucuz bir tablet olacaksa, önemli bir fiyat düşüşü bekleniyor.