Sabaha karşı onay geldi! TC kimlik ile ödemeler başlıyor!

Sabaha karşı onay geldi! TC kimlik ile ödemeler başlıyor!
Sabaha karşı onay geldi! TC kimlik ile ödemeler başlıyor!

Türk vatandaşlarına düşük faiz oranlarıyla özel kredi imkanları sunulacak. Ayrıca, emekliler için özel bir ödeme planı da başlıyor! Emekli maaşı alan vatandaşlar için sevindirici haberler var. Nakit ihtiyacı olan ve bankadan ödeme almak isteyen emeklilere Ziraat Bankası'dan bir duyuru geldi. Banka, ödeme talebinde bulunan kişilere başvurularını 5 dakika içinde sonuçlandıracağını açıkladı ve onaylanan kredi miktarının hesaplara yatırılacağını duyurdu. Bu bankalardan nakit kredi kullanmak isteyen kişilere işlem sonuçlarını hızlı bir şekilde sunmaktadır. Kredi notu ve faiz oranlarına göre işlem yapacak olan kişilere, 50.000 TL kredi 36 ay vadeli olarak verilecektir.

ZİRAAT BANKASI ÜZERİNDEN EMEKLİLERE ÖDEMELER YAPILACAK!

Ziraat Bankası, emeklilere özel olarak 50.000 TL kredi verme kararı aldı. Banka, 50.000 TL kredi talep eden kişilere hızlı işlem yapacak ve bu kredi nakit olarak sunulacaktır. 50.000 TL kredi almak isteyenler banka şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirebilirler. Banka şubelerinde 36 ay vadeli kredi talep eden kişilere hemen sonuç verilecektir. Başvuru sahipleri, kredi sonucunu öğrendiklerinde gişe personeli ile bu krediyi kullanabileceklerdir.

Emekli olan ve daha önce kredi kullanan kişiler, bu krediyi hesaplarına istedikleri zaman aktarabileceklerdir. Bu kredileri sunacak olan bankalar, daha önce düşük faizli kredi kullanan ve düzenli ödeme yapan kişilere ödemeleri hemen aktaracaklardır. Ziraat Bankası'nın yanı sıra, diğer bankalar da 50.000 TL kredi sunacaklardır. 36 ay vadeli kredi alacak kişilere hemen sonuç verilecek ve bu sonuçlara göre 50.000 TL nakit ödemeler hesaplara yatırılacaktır. 50.000 TL kredi Vakıfbank ve Halkbank aracılığıyla da alınabilecektir. Bu bankalar, aynı zamanda ihtiyaç kredileri ve borç kapatma kredileri konusunda da vatandaşlara destek sunacaklardır.