Gelir belgesiz 10 bin TL kredi başvurusu yapılacak! Başvuru yapmak isteyenler bu habere!

Gelir belgesiz 10 bin TL kredi başvurusu yapılacak! Başvuru yapmak isteyenler bu habere!
Gelir belgesiz 10 bin TL kredi başvurusu yapılacak! Başvuru yapmak isteyenler bu habere!

Gelir belgesi gerektirmeyen bu kredi fırsatlarına başvurarak, düşük faiz oranlarıyla hızla 10.000 TL nakit desteği alabilirsiniz. Başvurularınızı özel bankaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kolayca yapabilirsiniz, böylece banka şubelerine gitmeye gerek kalmaz.

Akbank ile 10.000 TL Kredi:

Akbank, aynı gün içinde nakit ihtiyacınızı karşılamak için SMS ile kredi başvurusu imkanı sunuyor. "KREDI TC KIMLIK" yazarak 44 25 numarasına mesaj göndermeniz yeterli. Akbank, uygun şartlara sahip müşterilere 36 ay vadeli kredi fırsatı sunuyor. Akbank Direkt uygulamasını kullanarak da hızlıca başvuru yapabilir ve onaylanan krediyi kendi hesabınıza alabilirsiniz.

Denizbank ile 10.000 TL Kredi:

Denizbank müşterileri için de SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak mümkün. Başvurunuzu "Kredim TC KIMLIK" yazarak 32 80 numarasına mesaj atarak gerçekleştirebilirsiniz. Banka, onay alan başvuruları hemen işleme koyarak, aynı gün içinde kredi imkanı sağlıyor. Denizbank internet bankacılığı uygulaması üzerinden de başvuru yapabilir ve onaylandığında krediyi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

Garanti BBVA ile 10.000 TL Kredi:

Garanti BBVA, sigortalı çalışan müşterilere özel kredi kampanyası sunuyor. 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi için başvurularınızı mobil uygulama veya internet şubesi üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun sonucu banka tarafından 5 dakika içinde veriliyor. Onaylanan krediyi kullanmak isteyenler için 3 ay erteleme seçeneği de bulunuyor.

İş Bankası ile 10.000 TL Kredi:

İş Bankası da sigortalı çalışanlara özel olarak 10.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunuyor. Başvurularınızı İş Bankası'nın resmi internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Başvurunuz, kredi notunuza göre hızla işleme alınacak ve uygun şartlara sahipseniz hemen onaylanacaktır.